Сторінка інтернет-голосування за кандидатів до Громадської ради при АРМА


Громадська рада при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) формується у складі дев’яти осіб на підставі результатів конкурсу.

Конкурс з обрання членів Громадської ради проводиться шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Порядок голосування і оголошення результатів

Інтернет-голосування за кандидатів до складу Громадської ради відбудеться на офіційному веб-сайті Національного агентства (arma.gov.ua) 20 січня 2020 року, протягом 12 годин, з 09.00 години до 21.00 години.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, може взяти участь в інтернет-голосуванні. Під час участі в інтернет-голосуванні громадянин може проголосувати один раз, обравши не більше 9 кандидатів з-поміж 15 претендентів.

Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового інтернет-голосування вважаються дев'ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, бажаючим взяти участь в рейтинговому інтернет-голосуванні необхідно буде підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора). На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. Якщо ви не встигли проголосувати — спробу можна повторити за 5 хвилин.

Наказ про затвердження складу Громадської ради разом з оголошенням про результати інтернет-голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата, оприлюднюються на веб-сайті, на якому проводилось інтернет-голосування, на наступний день після його видання.

Звіт Конкурсної комісії за результатами аналізу поданих громадськими об’єднаннями документів щодо їх відповідності передбаченим вимогам від 14.01.2020 доступний за посиланням (PDF).

Перелік кандидатів, які допускаються до участі в інтернет-голосуванні та їх документи доступні за посиланням.

Відкритість і прозорість голосування

Протокол голосування з частково закодованими даними доступний протягом всього часу голосування. Кожен, хто проголосує, може знайти і перевірити запис про власний вибір. Повний протокол з частково знеособленими даними буде опубліковано відразу після завершення голосування.